Rozsvícení pitínského stromečku 1. 12. 2018

P1360522V sobotu 1.12. jsme společně se všemi lidmi z obce Pitín rozsvítili vánoční stromeček a zahájili jsme tak adventní čas naplněný klidem a pohodou. Toto tradiční setkání obohatili zpěvem a tancem nejenom žáci ZŠ Pitín, ale také místní folklórní soubor Pitíňánek, Schola a Slavičínské dcérky. Nad šálkem voňavého punče jsme se tak mohli naladit na kouzelnou atmosféru, která každoročně přichází před Vánocemi. Návštěvníci měli možnost se občerstvit místními specialitami. Klidné melodie koled, vánoční výzdoba, kterou žáci školy vytvořili a první vločky sněhu tak v každém z nás rozehřáli ten vánoční plamínek,  jež vytváří úsměvy na tváři a naplňuje čas Vánoc.

 

Všem,kteří se spolu s námi podíleli na příprav a průběhu kouzelného odpoledne.

                                                                                                                              Děkujeme.

Foto zde