Úterý 20. 12. 2022 (2. ročník) – program středa, čtvrtek

Zítra 21. 12. 2022  proběhnou v průběhu všech vyučovacích hodinách vánoční dílničky. Žáci budou tvořit, předáme si dárečky, budeme slavit a užívat si předvánoční atmosféru.

S sebou: DÁREČKY, pouzdro, lepidlo, nůžky

S sebou dobrovolně: cukrovinky, vánoční cukroví,  slané pochutiny, pití dle výběru.

Ve čtvrtek 22. 12. 2022 pořádáme pro žáky předvánoční výlet. Pojedeme do Uherského Hradiště na střední uměleckoprůmyslovou školu, kde si pro nás studenti připravili program.

Odjezd z Pitína vlakem 8:29 hod. a příjezd do Pitína vlakem 14:43 hod. Žáci přijdou do školy normálně na první vyučovací hodinu!!  Oběd ve škole je hromadně odhlášen. Děti budou mít oběd na střední škole, který bude hrazen ze SRPŠ. Doprava bude hrazena z třídních fondů. Dejte prosím dětem teplé oblečení, svačinu a pití.