Organizační záležitosti k příštímu týdnu

  • V průběhu příštího týdne již všichni učitelé najedeme na výuku online. Budeme pracovat přes Skype nebo Microsoft TEAMS. Co nejdříve bych Vám tuto informaci upřesnila, abyste si mohli s předstihem aktivovat potřebné účty. V případě potřeby si ve škole můžete zapůjčit jak počítač, tak i sluchátka s mikrofonem, je ale nutné si tohle domluvit s paní ředitelkou.
  • Online výuku mám zatím předběžně namyšlenou tak, že v příštím týdnu bychom udělali jednu online výuku a to ve středu, na čase bychom se ještě domluvili, aby to pasovalo každému. V první online výuce bych se spíš žáků zeptala, jak se jim doteď pracovalo, případně bychom si ujasnili, které cvičení jim dělala obtíže a podobně.  V plánu mám dále zkusit i jedno online cvičení, kde bych zrovna viděla výsledky žáků  je to spíše zábavnou formou. Online výuka by trvala 45 min, max hodinu. Každopádně Vám dám ještě vědět, zda proběhne online výuka přes Skype nebo Microsoft TEAMS.