Organizační věci k týdnu od 16. – 20. 3. 2020

Učivo pro následující týden bude vypadat takto:

  • Žákům bude vypsáno učivo od pondělí do čtvrtku na každý předmět zvlášť. Informace a úkoly ohledně učiva budou od zítra od 12:00 nachystány v boxu před školou. Každý žák bude mít svou speciální složku se jménem, ve které najdete na papíře podrobně vypsané učivo pro každý předmět.
  • Učivo je dáno jen do čtvrtku z toho důvodu, abych v pátek mohla vše oznámkovat. Proto po Vás budu chtít, abyste mi veškeré materiály ke známkování vrátili ve čtvrtek (klidně na večer) zpět do boxu. Já to během pátku opravím, oznámkuji a v pondělí v boxu bude nachystáno opět učivo na další týden. Myslím si, že takto je to přijatelné pro všechny.
  • Ke kontrole budu vždy potřebovat sešit diktátu, nový sešit do českého jazyka, pracovní sešit do českého jazyka, pracovní sešit čítanky, učebnici matematiky a pracovní sešit do prvouky a nevím jak to bude ohledně angličtiny, ale je možné, že paní učitelka bude chtít asi pracovní sešit.
  • Kdyby bylo něco nejasného, tak mě určitě zastihnete na mobilu nebo pro Vás budu v práci vždy v pondělí, středu a pátek od 12:00 – 15:00.
  • Věřím, že tyto časy spolu zvládneme! Přeji hodně sil a nervů s úkoly. Myslím jak na Vás, tak na děti.