Organizační pokyny 16 – 20. 3. 2020 1. ročník

• Na začátek Vás chci všechny poprosit o zaslání vašeho funkčního mailu, který jste schopni sledovat. Můj mail je JitkaSanakova@seznam.cz Takže se mi rovnou ozvěte přes mail nebo ho napište v sms.

Co se týká učení ČJ a MATEMATIKY na tento týden.

• Ke slabikáři Vám budu psát, které strany číst.
  • U písanky Vás chci poprosit, abyste dětem pouze přečetli zadání a poté je nechali pracovat samostatně a radili jim co nejméně. Vždy napíšu cvičení, která mají udělat po přečtení zadání naprosto SAMOSTATNĚ, bude to pro mě zpětná vazba, jak na tom kdo je. Proto u konkrétních cvičení NEOPRAVOVAT CHYBY.
  • Písanky budu chtít odevzdat příští týden po dopsání. Už dnes ve 12 hod budou před školou nové písanky a další pomůcky, tak si je vyzvedněte. Stejně tak ve 12 budou úkoly na tento týden na internetu. (Pokud si někdo z Hostětína nemůže vyzvednout písanku a další materiály, jsem schopná vám to přivézt dnes cestou z práce. Ozvěte se případně do 14h).
  • V matematice budu zadávat tento týden zatím jen úkoly, které by měly děti zvládnout samy. Stačí jen přečíst zadání u konkrétního cvičení. Matiky si budu průběžně vybírat, vždy dám předem vědět kdy. Pokud ji nebudete moci odevzdat, budu Vás žádat o posílání fotek daných cvičení. Nejrychlejší způsob je vyfotit na telefon a poslat přes mail, případně messenger (Na messenger jsem schopná odpovídat v průběhu dne nejrychleji. Takže kdo má FB nebo i jen messenger, klidně mi napište, ať jsme propojeni).

Jinak jsem samozřejmě k dispozici na telefonu.

Nakonec Vás chci poprosit, jestli byste si mohli tento týden vytvořit skype, kdo nemá. Abychom mohli i tímto způsobem začít komunikovat. Po vytvoření mne buď najdete podle jména, nebo mi napište, kdo už účet má a pokusím se Vás najít já.

Děkuji za spolupráci v následujících (pravděpodobně) týdnech a přeju hlavně zdraví 🙂