Opékání na Orelské chatě 15. 10. 2019

Opékání na Orelské chatě IMG_20191015_154952

V úterý 15. října 2019 jsme vyrazili s družinou směr Orelská chata. Vyšli jsme za doprovodu paní družinářky a dvou praktikantek z Církevní pedagogické a sociální střední školy. Počasí nám velmi přálo. Během cesty jsme ochutnávali lesní plody a obdivovali krásně zbarvenou podzimní přírodu. Po příchodu na Orelskou chatu bylo potřeba nasbírat dříví na rozdělání ohně. Všichni jsme se toho zdatně chopili a netrvalo dlouho a dříví bylo nasbíráno na celé odpoledne. Ten, kdo chtěl, si mohl opéct špekáček. Společně s praktikantkami jsme si zahráli ringo a na honěnou. Akčnější děti si vyrazily hrát do lesa. Odpoledne na chatě se blížilo ke konci a my se odebrali směr škola, kde na nás už čekali rodiče.