DÚ 3. ročník, 13.11. 2020 – ČJ

  • čítanka s. 50, 51
  • pracovní list „B cvičení“ – 15. března a 29. dubna
  • Posílala jsem dětem odkaz na únikovou místnost. Odkaz zde . Mohou si zkusit vyřešit 5 úkolů a získat tím heslo, pomocí kterého odemknou zámek na dveřích. Každý úkol se jim po kliknutí na nějaký předmět otevře na nové kartě v prohlížeči. Po splnění úkolu kliknou na modré kolečko, ve kterém je bílý čtvereček a fajfka (v rohu). Napíše jim to písmenko k zámku, které si někam poznamenají. Potom se musí vrátit zpět na původní kartu a pokračovat. Až budou mít všech 5 písmen, kliknou na zámek, zadají kód a tím odemknou místnost. Pokud se někomu podaří, pošlete mi prosím fotku s odemknutým zámkem, buď do chatu na teams nebo na mail JitkaSanakova@seznam.cz. Případně přes messenger, kdo má a je to pro něj nejrychlejší cesta.
  • Dnes ke škole nechci nic odevzdat. Jen dodělejte, pokud něco někomu chybělo.