DÚ 2.12. 2021, 3. ročník

• pracovní list do ČJ – strana 10/8 a 11/10 – na zítra
  • zítra si děti nemusí brát čítanku, budeme mít místo toho matematiku (pracovní sešity mám u sebe)
  • Dohodli jsme se, že si děti budou dávat dárečky. Každá holka koupí nějaký dárek pro holku, kluci pro kluka. Na besídce si budeme losovat, pro koho který dárek bude. Takže teoreticky si může vylosovat někdo i svůj dáreček 🙂 . Chceme tím předejít kupování zbytečně velkých (malých) dárků, ale zároveň jsem usoudila, že je složité koupit neutrální dárek. Proto jsem to rozdělila alespoň na kluky a holky. Cena dárku by měla být do 100 Kč. Děti je mohou postupně nosit, budu je schovávat. Nejpozději přinést 20.12. (za předpokladu, že škola bude končit 22. Pokud bychom končili už v pátek 17., tak přinést prosím do středy 15.)