Halloween 1. 11. 2019

Halloween     IMG_20191101_153300

Po roční odmlce se do školní družiny vrátila jedna z nejoblíbenějších akcí, a to již tradiční halloweenská párty. Rej všemožných příšer a       strašidel se rozpoutal v pátek    1. listopadu po 3. hodině odpolední a trval bezmála pět hodin. Na účastníky čekala spousta nejrůznějších strašidelných her a soutěží, kdo měl pro strach uděláno mohl si třeba zaházet krysou, schovávat se před krvežíznivými upíry, lovit otázky z lahví s pavouky, červy a jinou havětí, vyjídat pavouky z pralesního pudinku nebo poslepu poznávat kuří nožky či prasečí ouška. Samozřejmě nechybělo ani tradiční lovení jablek pusou z vody, při kterém se všichni řádně zchladili. Ti nejodvážnější se pak vydali na populární stezku odvahy, na které museli potmě projít celou školou a čelit přitom útokům děsivých příšer. Po celé odpoledne byl k dispozici věhlasný halloweenský bufet s nejvyhlášenějšími strašidelnými pochoutkami a nápoji. Na závěr večera byli slavnostně vyhlášeni vítězové letošní halloweenské párty, Miss Halloween se stala Sofi Lysáčková nejen za úspěchy v soutěžích, ale i za krásný kostým Hermiony a super irské pochoutky. Missákem párty se stal kostlivec Jakub Krahula. A to už byl ale definitivní konec večera a všechna strašidla se odebrala k domovům, kde si zase rok počkají na další Halloween.

Na tomto místě bych chtěla ještě poděkovat všem maminkám a ostatním příbuzným za přípravu vynikajících halloweenských pochoutek a studentům kvarty z gymnázia JP Slavičín za všestrannou pomoc při organizaci této párty.